Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT
 

Kdo jsme? 

Jsme portál, který je celý o kočkách, pro kočky a jejich majitele, nebo chcete-li po kočičím, pro jejich podnájemníky či služebnictvo. Spadáme pod zastřešující platformu Tectum Forum a jsme jeho nedílnou součástí. 

 

Jeho provozovatelkou jsem já, Stanislava Schwarzkopfová. Asi největší kočkomilka, která se připletla zakládajícímu týmu do cesty a tak jsem dostala šanci a byla jsem oslovena, zda bych chtěla portál Cat Forum provozovat. Ihned jsem tuto skvělou nabídku přijala, byla jsem (a stále jsem) jí nadšena. Je to skvělé, mít vše o kočkách na jednom místě. Je mi velkou ctí, být součástí týmu Tectum Forum a provozovat portál Cat Forum. Kočky miluji, absolutně jsem jim propadla. Zajímám se o ně komplexně. Od zdraví až po jejich duši, která je neuvěřitelně laskavá, tajemná, ale i svéhlavá, prostě báječná. Doma chovám kočky, venku máme adoptované tuláčky. Kočky mě provázejí neustále. Velmi aktivně se zabývám i problémy, které kočičí svět provázejí. 

Mým cílem je v projektu Cat Forum propojit komplexně inzertní část portálu s tou zábavou částí, jako je blog a diskuse. Takže najdete od koťátka a jeho výbavy i stravy vše co budete kdy potřebovat včetně rad a zkušenosti jiných chovatelů a majitelů koček a odborné poradenství veterinářů i odborníků na stravu. Z pohledu majitele kočky, je to báječné...mít vše na jednom místě. 

Mým cílem je spojovat lidi, jejichž vášní je kočka a soužití s kočkou. 

 

Co na portálu najdete? 

Portál se zaměřuje na vše, co se týká koček.

Nedílnou součástí portálu je Marketová část, kde můžete inzerovat jak poptávky i nabídky nejen koček, kocourů a koťat. Ale také veškerých potřeb pro kočky i jejich majitele. Hledáte to pravé škarabadlo, nebo hračky pro kočičáky? U nás najdete. A pokud ne, stačí si zadat poptávku a my uděláme vše pro uspokojení Vašeho přání. 

Diskutujete rádi, nebo máte dotaz či zkušenost a rádi byste to u nás probrali? Navštivte naše Diskusní fórum. V našem týmu jsou odborníci na zdraví, výživu, chov i útulky a na jakýkolidotaz Vám rádi odpoví. A nebo si můžete jen popovídat s ostatními o kočičím světě a našem soužití s nimi. 

Můžete si u nás i počíst v nejrůznějších článcích. Nebo píšete rádi články o kočkách? Je jedno, zda odborné, nebo zábavné. Uvěřejníme Váš článek, Vaše PR. Navštivte náš Blog a staňte se našimi blogery. A nebo si u nás přečtěte to, co Vás zajímá, co Vás poučí a nebo pouze pobaví. 

 

 

 
Registrovat